تبلیغات
چوپونون - گشت ارشاد یعنی اسلام طالبانی
شنبه 28 اردیبهشت 1392

گشت ارشاد یعنی اسلام طالبانی

   نوشته شده توسط: ذبیح    نوع مطلب :وبگردی ،

شریف زاده: "رحیم مشایی میگوید گشت ارشاد یعنی اسلام طالبانی"
شریف زاده تنها روحانی معروفه که حامی جریان مشاییه. اون هفته یه مناظره با رمضانی تو دانشگاه امام خمینی برگزار کردند که خیلی جالب بود و حرفای توپی رد و بدل شد. بگردد متنشا بخونت جالبه...
 شریف زاده گفته : «۳۵ سال از انقلاب می‌گذرد اما چه اتفاقی افتاده که امروز جوانان دین‌گریز شدند. سرمنشاء این اتفاقات از همین اسلام‌گرایی طالبانی است و اولین مخالفت احمدی‌نژاد با همین گشت‌های ارشاد بود.» «طالبان یعنی گشت ارشاد و مشایی هم حرفش همین است.» شریف‌زاده همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش٬ اسفندیار رحیم‌مشایی را از «معجزات» آیت‌الله خمینی معرفی کرده است.
برا 4 تا دونه رأی ببین چه کارا مکنن و چه حرفایی مزننا
.!

جنتی تو نمازجمعه دیروز حرفای جالبی زده. صحبتایی نظیر مشخص کردن فاصله با فتنه یا دوری از اشرافی گری یا تایید یا رد تقلب یا ارتباط با امریکا یا ساده زیستی یا ... اینا به مخاطب القا مکرد که داره با اصصلاح طلبا و تنها کاندیدای مطرحشون یعنی آیت الله هاشمی صحبت موکنه. برداشت من این بود که مخان مشاییا رد کنن و تنها رقیبی که براشون باقی ممونه یعنی هاشمیا از بالا و پایین و زمین و زمون تخریبش کنن. چیزی که صدا و سیما هم داره زورشا مزنه و مث تمام سایتای وابسته به نظام حسابی داره تبلیغ منفی مکنه برا هاشمی! جنتی گفت ارتباط با آمریکا مثل جوکه. همچنین با تاکید بر اینکه حرف‌های آرام بهتر از حرف‌های بلند و کشدار بر کرسی می‌نشیند صداهای بلند را به صدای الاغ و آوای عرعر این حیوان تشبیه کرد و آن را از زشت‌ترین صداها دانست!

چی بگم والا...


تیم ملی کشتی ایران از آمریکا دیپورت شد.

اولش مگفتن آمریکاییا گفتن ما مسئولیتی در قبالتون نداریم برا همینم ما قهر کردیم برگشتیم. گویا منافقین و مخالفا نظام یه سری تهدید کردن که باعث شده پلیس امریکا اجازه ورود تیم ایران به لس انجلسا نده. شاید احساس خطر برا جون ایانیا باعث دیپورتشون شده. خلاصه بازی با تیم امریکا تو لس انجلس کنسل شد و دارن برمگردن. ولی فدراسیون کشتی آمریکا یه بیانیه داده که ما مشکلی نداشتیم و فدراسیون کشتی ایران یه نامه داده که برناممون عوض شده و تو مسابقات لس انجلس شرکت نمیکنیم.


قالیباف یه وعده یا شعار "احمدی نژادی" توپ داده. گفته من 2 ساله تمام مشکلات اقتصادی و سیاسی مملکتا حل موکنم و کارشناسی کردم و تیمم متونه اینکارا بکنه... این بابا یا تو جریان خاکبرداریای شهرداری "دنگسّ" شده یا اینکه تو خاکبرداریا گنج خدابیامرز قارونا پیدا کرده. شایدم مث شهردار قبلی افتاده تو کار رمل و اصطرلاب... نمدونم والا


طائب هم یه تحلیل جالب از هاشمی کرده. گفته هاشمی سنش زیاده و نمتونه کار کنه. ولی رهبری مخاد هاشمیا برا نظام نگهش داره. برا همین حکم مصلحت نظاما بش داده. فک کنم حتما هاشمی خاک پاک ایران براش اولی تر از امنیت سوریه بوده که جناب طائب خوششون نیمده ازش.


شنیده ها حاکی از اینه که کامران باقری لنکرانی متخلص به "هلو" تایید صلاحیت نشده. گویا دعوتشم کردن و برنامهاشا گفته. اونا هم شرط مدیر و مدبر بودنا توش ندیدن و یه کاسه آب پشت سرش رختن و گفتن یا علی. منتظریم ببینیم واکنش اکیپ پایداری و تو رأس همشون آیت الله مصباح چیه! فعلا که دارن فشار میارن به شورا نگهبان. گویا مصباح یه نامه نوشته که 20 تا دولتیا + مراجع و علما امضا کردن که هلو مدیر و مدبره.