تبلیغات
چوپونون - جلسۀ ارائۀ برنامه های کاندیداهای شورا
شنبه 18 خرداد 1392

جلسۀ ارائۀ برنامه های کاندیداهای شورا

   نوشته شده توسط: ذبیح    نوع مطلب :خبرای چوپونون ،

ظهر پریروز با جناب صادق محمدی بهم رسیدیم و ایشون گفتند که اگه  جلسه ای برای معارفۀ کاندیداها و دیدن برنامه هاشون تشکیل بشه مردم بهتر میتونن بهترینها را انتخاب کنن. خلاصه همت کردند و تو مراسم مسجد اعلام شد که صبح جمعه ساعت 10 جلسه برگزار خواهد شد. به اطلاع کاندیداهای محترم رسید و ازشون دعوت بعمل اومد که برای ارائۀ برنامه هاشون به مردم تو جلسه شرکت کنند. همچنین تعدادی سوال طرح شد که عمومیت داشت و میشد برنامه های کلیشون را از پاسخهاشون بیرون کشید.

جلسه رأس ساعت 10 شروع شد. بیش از 200 نفر از اهالی تو جلسه شرکت کرده بودند و همگی مشتاق که نامزدای این دورۀ شورا چه برنامه هایی دارند.
قرعه کشی انجام شد و کاندیداها یکی یکی پشت تریبون رفتند و برنامه هاشونا بیان کردند.
جلسۀ بسیار عالیی بود و تا موقع اذان ظهر هم ادامه داشت.
اونا که تو جلسه بودند برداشتهای خودشونا از صحبتای کاندیداها کردند و بقول یکی از این بزرگواران نیازی به توضیحات بیشتر نیست. همه متوجه شدند که هرکسی چی تو چنته داره . منم فعلا قصد ندارم وارد ریز صحبتا نمشم. چرا که قصد تخریب کسیا ندارم.

تو این جلسه 7 تن از نامزدها پاسخگوی مردم بودند و بالطبع با دید مثبتشون، ضمن احترام به خواست مردم اولین قدم برای آشتی شورا با مردما بلند برداشتند.
ایشالا که هرکدوم انتخاب شدند همچنان پاسخگو باقی بمونند و در پاسخ به اعتماد مردم حاضر به ارائۀ توضیحات در خصوص مطالبات مردمی و مسائل مربوط به آبادی باشند.

محمد جلالپور، مسیب کلانتری، قدمعلی حلوانی، حسین خاکسار، محمد آزاد، مجتبی ثابتی و سیدجواد هاشمی 7 کاندیدایی بودند که برنامه هاشونا برا اهالی بیان کردند.