تبلیغات
چوپونون - بالاخره ائتلاف صورت پذیرفت
یکشنبه 19 خرداد 1392

بالاخره ائتلاف صورت پذیرفت

   نوشته شده توسط: ذبیح    نوع مطلب :خبرای چوپونون ،


 
   

مسیب کلانتری - قدمعلی حلوانی - حسین خاکسار - محمد جلالپور - محمد آزاد


اگه یادتون باشه یه مقاله داشتیم راجع به ائتلاف. روز 13 اسفند 92.
تنها راه داشتن یه شورای موفق "ائتلاف" هست و بس
اکبر مرتضوی بسیار آدم خوبیه. عباس رفیع آدم مثبتیه. حاج عباس کارش درسته... شوراهای قبلیم همشوم خیلی خوب بودن... ولی وقتی سه نفر با هم رفیق نباشن! وقتی با هم نتونن کار بکنن! وقتی یکیشون دوسه سال قهر موکنه و مگه کاری به کار شورا ندارم! وقتی هیشکدوم همدگه را قبول ندارن! وقتی یکیشون یکی دگه را به مسخره مگیره و همش پشت سرش ابرو بالا مندازه! وقتی دوتاشون تبانی موکنن و عضو سوما کلا کنار مزنن! و... و .... و ... مسلمه که این شوراها شورای موفقی نمشه! شوراهای قبلیم بهتر نبودن. نمخام به عیبای شوراها رجوع کنم. اما همشون با همدگه مشکل داشتن. همه انرژیشون صرف تخریب همدگه و نشون دادن خودشون نسبت به دیگری شده! هنو یه شورای یه دست و خوب که پشت هم باشن نداشتیم...
چقد خوبه که بریم 5 نفر از بهترینای چوپونونا پیدا کنیم. با التماس ازشون خاهش کنیم که الان که همه و همه با همیم و دسامون تو دس همه اونا هم از استعداداشون در جهت تعالی آرمانای روستا استفاده کنن. هرجور شده بهترینا را دعوت میکنیم و حمایتشون میکنیم.

بالاخره پس از چندین جلسه و دعوت از تمامی کاندیداها و بررسی دیدگاهها این 5 بزرگوار به این نتیجه رسیدند که میتونند درصورت اعتماد اهالی سکان خدمتا بدست بگیرن و تنهای تنها به رفع مشکلات اهالی بپردازند و به دور از درگیریهای داخلی -که شوراهای قبل درگیرش بودند- برا رشد و پیشرفت چوپونون تلاش کنند.

انتظارم از همۀ دوستدارا و عاشقای چوپونون اینه که یبار دگه همت کنت و اینبار هم بهترین کارا انجام بدت و با انتخاب بهترینا به چوپونونمون خدمتی کنت.
اگه مقدوره براتون بیایت و رأیتونا تو چوپونون به صندوق بندازت و اگرم مقدور نیست لااقل اون چیزی که برداشت موکنتا به خونواده هاتون تو چوپونون بگت و اونا را تو انتخاب بهترینا یاری کنت...

از بزرگترهای آبادی، فرهنگیان، افراد تحصیلکرده، همولایتیهای شهرنشین، افراد مسنتر و همه و همه خواهش دارم که ما را تو انتخاب بهترینها یاری کنند.
سپاس و تشکر از لطف همه